Czy trzeba odrabiać zadania domowe i do czego przydaje się nam e-learning ?

Nasi lektorzy przybierają srogie miny na brak pracy domowej. Na szczęście zadania, które przydzielają, nie należą do nudnych. Wręcz przeciwnie!

Oprócz tradycyjnych zadań wspomagających samodzielną naukę proponujemy naszym uczniom dodatkowy e-learning. Jest to zbiór atrakcyjnych zdań multimedialnych do rozwiązania w domu. E-learning traktujemy fakultatywnie, jest bardzo cennym dodatkiem do kursu, jednak termin realizacji tego elementu nauki jest dobrowolny. Oczywiście, rekomendujemy systematyczność!

E-learning jest bardzo pomocnym narzędziem edukacji. Jest też kolejnym źródłem kontaktu z językiem angielskim, który dla dzieci i nastolatków jest atrakcyjny i zachęcający.

Wszyscy nasi uczniowie otrzymują półroczny (01.11.2015-01.05.2016) dostęp do platformy e-learningowej na poziomie odpowiednim dla swojej grupy zaawansowania.

ZAPYTAJ W SEKRETARIACIE O SWÓJ KOD DOSTĘPU!

Ponadto lektorzy wskazują, gdzie można znaleźć ciekawe materiały korespondujące z tym, co nasi uczniowie przerabiali na zajęciach. To raczej FAJNA ZABAWA niż PRACA DOMOWA ? i o to nam chodzi!

Mr. Rabbit
Toruń - siedziba główna, biuro i sekretariat: ul. Legionów 22, 87-100. Tel.: 517-955-550, E-mail: szkola@mrrabbit.pl
Inowrocław - oddział i sekretariat: ul. Poznańska 42, 88-110. Tel.: 517-955-550, E-mail: szkola@mrrabbit.pl