Informacje o zajęciach w okresie kwarantanny oraz o wyjątkowych zasadach czesnego

Szanowni Rodzice!
Bardzo zależy nam na tym, żeby dzieci nie traciły kontaktu z językiem angielskim i mogły kontynuować naukę. Dlatego w obecnej sytuacji naszym priorytetem jest zapewnienie możliwości kontynuacji zajęć online. W związku z tym:

1. Intensywnie przygotowujemy materiały audiowizualne dla najmłodszych dzieci i lekcje online dla starszych uczniów. Jesteśmy po pierwszych bardzo udanych próbach. Przyjęte i testowane rozwiązania spotkały się z dużą aprobatą dzieci i rodziców, co bardzo nas cieszy!

Chcemy, żeby zajęcia były jak najlepsze, dlatego podzieliliśmy kursantów aż na 30 różnych grup zaawanasowania. Być może będzie tak, że zajęcia online będą odbywały się w innym dniu czy godzinie, niż dotychczas – postaramy się jednak w miarę naszych możliwości dostosować do Państwa oczekiwań, jednocześnie bardzo prosimy o elastyczność i wyrozumiałość.

2. Zależy nam, żeby Państwa dzieci mogły wziąć udział w zajęciach, jednocześnie rozumiemy, jaki to dla wszystkich trudny okres, dlatego zdecydowaliśmy się na rozwiązanie bardzo niestandardowe – w okresie kwarantanny to Państwo jako rodzice decydują ostatecznie o wysokości czesnego. Możecie Państwo dokonać wpłaty:
– 100 procent kwoty czesnego,
– 50 procent,
– 30 procent,
– lub wysłać do nas e-mail o treści „Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną proszę o zwolnienie z czesnego za miesiąc maj”. Oczywiście przychylimy się do prośby każdego z rodziców, który z jakichkolwiek powodów nie może opłacić nawet części czesnego. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo niestandardowe i niespotykane rozwiązanie, ale wierzymy, że tak będzie najlepiej i pozwoli to dzieciom na kontynuację nauki.

Z naszej strony zapewniamy, że uczniowie MR. RABBIT będą mieli dostęp do materiałów i możliwość nauki przez cały kwiecień lub dłużej, jeśli będzie taka potrzeba.
Już od jutra będziemy Państwu wysyłać dodatkowe informacje i kontaktować się indywidualnie w celu potwierdzenia szczegółów.

Do zobaczenia online! 😊
Z pozdrowieniami,
Olga Spirewska i zespół MR. RABBIT

__________________________

Informacje dotyczące zajęć w marcu

16.03 (poniedziałek) – 31.03 (wtorek) – zajęcie przeniesione na inny termin

Szanowni Rodzice,

na naszych zajęciach gromadzi się zaledwie kilkoro uczniów, a osoby z objawami choroby raczej – a w tym okresie prawie z pewnością – nas nie odwiedzają. Jest u nas nieporównywalnie bezpieczniej niż w sklepie, restauracji czy na stacji benzynowej. Jesteśmy placówką niepubliczną, dlatego zakaz działalności nie dotyczy naszej szkoły, jednak z uwagi na bezpieczeństwo naszych uczniów i ich rodzin, bardzo poważnie potraktowaliśmy apel Ministra Zdrowia, stąd zajęcia zaplanowane na dni od 16 do 31 marca przenosimy na inne terminy, o których będziemy informować wkrótce.

Nadchodzące dni przerwy wykorzystamy na przygotowanie dodatkowych elementów uatrakcyjniających zajęcia. Będzie efekt WOW i dużo powodów, żeby cieszyć się powrotem do szkoły 🙂

Z życzeniami zdrowia,
Olga, Paulina, Maria, Aldona, Kasia, Edyta, Aneta, Basia, Ewelina, Asia, Dominika, Kinga, Zuzia, Gabrysia

 

 

Jak się z nami skontaktować?

Pracownicy administracji szkoły są do Państwa dyspozycji w Toruniu (ul. Legionów 22). W okresie rekrutacji uzyskacie Państwo również pomoc pracowników sekretariatów w filiach szkoły na toruńskim Rubinkowie, Na Skarpie, Lewobrzeżu i Wrzosach.

KOORDYNATORKA SEKRETARIATU – TELEFONICZNA OBSŁUGA KURSANTÓW

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 10:00-16:00

 tel. 517 955 550

 

Recepcja w siedzibie głównej w Toruniu (dla wszystkich filii w Toruniu )                           
ul. Legionów 22
Tel: 517-955-550                                                                                            
szkola@mrrabbit.pl

                                                                                                                   

 

                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Numer konta bankowego szkoły językowej MR RABBIT:

                                                    18 1090 2590 0000 0001 3432 2169 (Santander) 

Konsultacje z dyrektorem metodycznym MR. RABBIT  Olgą Spirewską pod numerem telefonu 517 955 550.

IMG_8766