Kursy angielskiego dla dzieci

Kiedy najlepiej rozpocząć i jak uczyć dzieci języka angielskiego?

W odpowiednim momencie i w odpowiedni sposób. Trudno wyobrazić sobie przedszkolaka swobodnie porozumiewającego się z rówieśnikami po angielsku? Wystarczy obserwować postępy swojego dziecka podczas naszych kursów.
Będziecie Państwo zaskoczeni łatwością, z jaką Wasze dziecko odnajdzie się w anglojęzycznych realiach – w szkole, podczas zabawy czy na wakacjach. Rozpoczynając naukę w szkole publicznej, Wasze dzieci będą już posiadały rozwinięty zasób słownictwa i opanowane podstawowe konstrukcje gramatyczne.
Z kolei starsze dzieci dzięki kursom nabędą umiejętności pozwalających na sprawną komunikację w języku angielskim podczas spotkań z obcokrajowcami, korzystania z materiałów i mediów anglojęzycznych oraz znaczącą poprawę wyników nauki angielskiego w tradycyjnej szkole.

Kurs języka angielskiego dla dzieci w MR. RABBIT to:

– zajęcia już od 3. roku życia
– małe, maksymalnie 6-osobowe grupy
zabawa jako instrument efektywnej edukacji
– wykorzystanie naturalnych procesów uczenia się poprzez gry i zabawy
– opieka metodologiczna oraz dydaktycy wyspecjalizowani w pracy z dziećmi
– jedno 45- lub 60-minutowe spotkanie w tygodniu w zależności od poziomu zaawansowania grupy
– materiały dydaktyczne wykorzystywane w edukacji wczesnoszkolne w Wielkiej Brytanii – dzieci poznają tych samych bohaterów co ich brytyjscy rówieśnicy
możliwość odrabiania zajęć w innych równoległych grupach w przypadku nieobecności spowodowanej chorobą czy wyjazdem, co w przypadku dzieci jest szczególnie ważne.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!