Dlaczego kręcimy spoty edukacyjne o naszym mieście, organizujemy pokazy archeologiczne, warsztaty muzyczne czy wydarzenia popularyzując nauki ścisłe? 

Po pierwsze, wierzymy, że nauka musi być atrakcyjna, żeby była skuteczna. Uważamy, że edukacja nie powinna ograniczać się do realizacji przyjętych programów, ale ewoluować i dostosowywać się do jej aktywnych odbiorców.  Nauka języka angielskiego wymaga zarówno dobrze przygotowanego programu, świetnych lektorów, bogatych materiałów, jak również odpowiedniej MOTYWACJI. Własnie dlatego większość naszych działań ma na celu pokazanie praktycznych zalet znajomości języka angielskiego. W ostatnich latach zrealizowaliśmy wiele wydarzeń popularyzujących naukę angielskiego. Traktujemy to jako nasz wkład w budowanie społecznej potrzeby rozbudowywania swoich umiejętności oraz poszerzania posiadanej wiedzy.

Po drugie, uwielbiamy to! Czujemy, że to nas rozwija, dodaje energii, wyzwala kreatywność i daję ogromną satysfakcję.

Po trzecie i najważniejsze, nasi uczniowie bardzo doceniają niespodzianki i nieszablonowe pomysły, którymi ich zaskakujemy 🙂

 


Seria klipów edukacyjnych „Sherlock w Toruniu”


Pokaz astrofizyczny z elementami j. angielskiego na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK


Pokaz archeologiczny w Instytucie Archeologii WNH UMK oraz warsztaty muzyczno-językowe z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną


Warsztaty językowe w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Mieliśmy przyjemność być dwukrotnym organizatorem (w latach 2013-2014) toruńskiej oraz inowrocławskiej edycji  Wielkiego Testu Języka Angielskiego będącego częścią ogólnopolskiej akcji POLSKA ZNA ANGIELSKI.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!