Wielki Test Języka Angielskiego to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które już trzykrotnie odbyło się w około stu miastach Polski. Nasza szkoła miała zaszczyt organizować WTJA w Toruniu (2013, 2014) oraz w Inowrocławiu (2013).

MR. RABBIT, jako jedna z największych szkół językowych w regionie, we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Toruniu oraz Biblioteką Miejska w Inowrocławiu, postanowiła dołączyć do akcji, chcąc promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji języka angielskiego oraz pochwalić się, że nasze miasta znają angielski.

Impreza została lokalnie objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Toruń, a także Prezydenta Miasta Inowrocławia.

Wielki Test Języka Angielskiego okazał się dużym wydarzenie naukowo-kulturalnym, nagłośnionym medialnie, w którym wzięły udział osoby w różnym wieku.

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa przyczyni się do popularyzacji nauki języka angielskiego w regionie. WTJA to również świetna zabawa i okazja do zdobycia wielu cennych nagród.

Przedostatnia edycja Testu pokazała, że Toruń jest jednym z liderów na językowej mapie Polski. Gród Kopernika uzyskał znakomity wynik B2+, plasując się na 5. pozycji w kraju.

 

Wielki Test Języka Angielskiego w Toruniu 2014:

Wielki Test Języka Angielskiego w Toruniu 2013:


Wielki Test Języka Angielskiego w Toruniu poparli:

Sponsorzy i patroni medialni:

Szybki kontakt!
+
Wyślij!