fbpx

Sprawdź szczegóły >

Strona główna > Kariera

Kariera

Dołącz do #TeamRabbit!

Dlaczego warto zostać częścią
SUPERzespołu lektorskiego?

MR. RABBIT to największa szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Toruniu. Jesteśmy grupą ludzi, których łączy nowoczesne myślenie o szkole i edukacji. Śledzimy nowe trendy i wspieramy lektorki i lektorów w ich codziennej pracy. Dołączając do nas, możesz mieć pewność, że nigdy nie zabraknie Ci gotowych materiałów na zajęcia, ani też przestrzeni do realizacji własnych pomysłów!

Zdobywaj

profesjonalne
doświadczenie

MR. RABBIT jest miejscem, gdzie wiele młodych osób rozpoczęło i kontynuuje swoją drogę zawodową. Możesz zdobyć cenne doświadczenie już na studiach, przekonać się, jak wygląda nowoczesna edukacja i zdobyć kompetencje, które przydadzą się na wielu ścieżkach kariery.

Korzystaj

z dobrych warunków
finansowych

Pracując jako lektorka/lektor w MR. RABBIT możesz samodzielnie określić, ile czasu w tygodniu chcesz poświęcić na pracę. Stawki lektorskie pozwalają na osiągnięcie większego wynagrodzenia przy stosunkowo niedużej liczbie godzin pracy.

Rozwijaj się

dzięki szkoleniom i
indywidualnemu wsparciu 

Skrupulatnie planujemy wdrożenie każdej nowej osoby na stanowisko lektorskie. Oprócz szkoleń adaptacyjnych konsultujemy, doradzamy i pomagamy w organizacji bieżącej pracy. Zawsze możesz liczyć na pomoc metodyczną oraz swoją dedykowaną mentorkę służącą swoim doświadczeniem.

Połącz

pracę ze studiami i innymi
obowiązkami

W MR. RABBIT możesz dopasować wymiar pracy do swoich potrzeb. Dodatkowo czas, który planujesz na pracę, wykorzystamy efektywnie dzięki planowaniu zajęć w blokach 4/5 godzinnych. Dzięki temu nie tracisz czasu w dojazdach na pojedyncze godziny lub „okienka”.

Jesteśmy wyjątkowi!

Jesteśmy jedyną szkołą językową w regionie będącą członkiem Stowarzyszenia Pracodawców Pomorza i Kujaw, partnerem dwóch wydziałów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz zdobywcą tytuły SZKOŁY JEZYKOWEJ ROKU województwa kujawsko-pomorskiego w latach 2022 i 2023. 

Szkoła Językowa
Roku 2022 i 2023
w województwie
kujawsko-pomorskim!

Opinie naszych pracowników z GoWork.pl

Dołącz do nas!

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!

Aldona Marszałek
kierowniczka ds. administracji