fbpx

Sprawdź szczegóły >

Strona główna > Kursy

Kursy

RABBIT KIDS

(3-6 lat)

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym w MR. RABBIT

Zastanawiasz się, kiedy najlepiej zapisać swoje dziecko na zajęcia angielskiego?

Dzieci z dnia na dzień uczą się języka polskiego bardzo szybko, czemu więc nie wykorzystać tego potencjału i nie uczyć ich równolegle angielskiego? Struktury i słowa, których my jako dorośli uczymy się latami, dzieci opanowują raz-dwa, ponieważ ich umysły są nastawione na ciągłe chłonięcie wiedzy. Dlatego rozpoczęcie nauki języka angielskiego w wieku przedszkolnym to klucz do szybszego opanowania języka i eliminacji barier językowych w przyszłości. Dzieci, które już od najmłodszych lat uczą się angielskiego, szybko przyswajają nowe słowa i struktury językowe, wykorzystując naturalną zdolność do nauki.

Nauka przez zabawę w MR. RABBIT!

Oferujemy kursy angielskiego, które łączą naukę z zabawą, piosenkami i ulubionymi grami dzieci. Dla dzieci nasze zajęcia to ogrom frajdy, ale dla nas to poważna sprawa i odpowiedzialność. Szczegółowo opracowujemy materiały, przygotowujemy odpowiednie pomoce dydaktyczne oraz dostosowujemy zajęcia do temperamentu i zainteresowań naszych najmłodszych uczniów. Zaangażowanie i rozwijanie dziecięcego entuzjazmu do nauki to dla nas sprawa kluczowa!

Wiek:

zajęcia już od 3. roku życia

Częstotliwość:

Jedno 45-minutowe spotkanie w tygodniu

Liczebność grupy:

Maksymalnie 6 osób

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym w MR. RABBIT to:

zabawa i gry jako instrumenty efektywnej edukacji

wykorzystanie naturalnych procesów uczenia się w ciekawy dla dzieci sposób

opieka metodologiczna oraz kadra wyspecjalizowana w pracy z najmłodszymi

możliwość śledzenia postępów - konsultacje z dyrektorką metodyczną w dowolnym momencie kursu

przyjazna przestrzeń do komfortowego uczestnictwa w zajęciach

kompleksowa opieka sekretariatu

możliwość odrabiania zajęć w przypadku nieobecności

Nasze zajęcia to idealna propozycja dla rodziców, którzy chcą, by ich dzieci rozpoczęły naukę angielskiego w sposób przemyślany i efektywny.
Zapraszamy do MR. RABBIT, gdzie nauka angielskiego to przygoda pełna frajdy!

Ile kosztuje efektywny kurs języka angielskiego dla dzieci?

Opinie naszych uczniów i ich opiekunów

Pozostałe kursy:

Otoczenie ma znaczenie, dlatego nasze zajęcia odbywają się w salach specjalnie przygotowanych do komfortowej nauki w przyjaznych warunkach.

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku można zapisać dziecko na zajęcia?

Zajęcia prowadzimy dla dzieci już od 3 roku życia! 🙂 Lekcje na każdym etapie są dostosowywane do umiejętności i wieku dzieci.

Wystarczy w wygodny sposób wypełnić formularz, a oddzwonimy najszybciej, jak to będzie możliwe 🙂 Jesteśmy też do dyspozycji telefonicznie (517 955 550) i mailowo (biuro@mrrabbit.pl)

Pierwsze zajęcia są zawsze niezobowiązujące i po nich finalnie można zdecydować o rozpoczęciu kursu. Po pierwszej lekcji będziemy się kontaktować telefonicznie, by omówić przebieg zajęć i dopasowanie do grupy.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci w klasach 1-3 szkoły podstawowej zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Dzieci od 4 klasy szkoły podstawowej i młodzież w zależności od potrzeb i dyspozycyjności czasowej mogą pozostać przy jednych zajęciach tygodniowo lub zwiększyć częstotliwość zajęć do dwóch spotkań w tygodniu.

Grupy liczą maksymalnie 6 osób, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia i naukę w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Każdą nieobecność można odrobić w odpowiednio dobranej grupie. Aby umówić termin, wystarczy skontaktować się z sekretariatem.

Od ceny regularnej przysługują zniżki dla rodzeństwa (na drugie, niższe czesne) oraz dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny (na każde dziecko).

Oczywiście, w salach przygotowane są miejsca, gdzie Rodzic może zobaczyć, jak wyglądają nasze zajęcia lub wesprzeć swoją obecnością dziecko, jeśli nie jest jeszcze gotowe samo zostać w sali.

Oczywiście, na życzenie rodzica przygotowujemy kompleksową informację, którą przekazuje bezpośrednio nasza dyrektorka metodyczna po szczegółowej analizie postępów dziecka z lektorką prowadzącą. Informacja może mieć zarówno formę rozmowy, jak i pisemnej opinii.

Rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie, dlatego w każdym miesiącu można zrezygnować z kursu. Wszystkie szczegóły znajdują się w umowie dotyczącej kursu, a na każde pytanie odpowiemy w sekretariacie.

Zapisz dziecko
na niezobowiązującą lekcję
w wybranej lokalizacji!

Możesz sprawdzić nasze metody,
lokalizację, dostępne terminy i dopiero
po pierwszym spotkaniu zdecydować o
dalszym kursie.

Masz pytania? Odzwonimy!