fbpx

Sprawdź szczegóły >

Strona główna > Kursy

Kursy

RABBIT JUNIORS

(1-3 klasa SP)

Kurs języka angielskiego dla dzieci w MR. RABBIT

Nauka angielskiego pełna entuzjazmu!

Pierwsze lata nauki szkolnej to czas pełen nowości i przygód. W MR. RABBIT wspieramy entuzjazm i zaangażowanie dzieci, pomagając im rozwijać znajomość języka angielskiego w sposób naturalny i przyjemny. Nasze zajęcia są projektowane tak, by każde dziecko każdorazowo odkrywało coś nowego i rozwijało swoje pasje i umiejętności.

Innowacyjne metody nauczania: używamy nowoczesnych i kreatywnych metod nauczania, łącząc je z bogatym doświadczeniem i przemyślanym programem edukacyjnym. To sprawia, że nauka angielskiego staje się efektywna i skuteczna.

Interaktywne zajęcia w języku angielskim: nasze zajęcia to nie tylko nauka, ale również przyjemność i zabawa. Dzieci uczestniczą w grach językowych i zabawach, które naturalnie wspierają rozwój umiejętności mówienia i rozumienia angielskiego. Poszerzamy zasób słownictwa, zwrotów i struktur, co pozwala na swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Wiek:

uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej

Częstotliwość:

Jedno 60-minutowe spotkanie w tygodniu

Liczebność grupy:

Maksymalnie 6 osób

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym w MR. RABBIT to:

angażujące i ciekawe zajęcia prowadzone po angielsku, wypełnione grami językowymi i zabawami, dzięki którym nauka angielskiego to przyjemność

koncentracja na praktycznym wykorzystaniu języka angielskiego

wykorzystywanie szerokiego spektrum instrumentów efektywnej edukacji

opieka metodologiczna oraz kadra wyspecjalizowana w pracy z dziećmi

możliwość śledzenia postępów - konsultacje z dyrektorką metodyczną w dowolnym momencie kursu

materiały dydaktyczne wspierające rozwój umiejętności

przyjazna przestrzeń do komfortowego uczestnictwa w zajęciach

możliwość odrabiania zajęć w przypadku nieobecności, co jest ogromnie ważne dla ciągłości postępów

Zapraszamy do MR. RABBIT, gdzie angielski dla dzieci to pasjonująca przygoda pełna zabawy i nauki.
Dołącz do nas i zobacz, jak Twoje dziecko swobodnie porozumiewa się po angielsku!

Ile kosztuje efektywny kurs języka angielskiego dla dzieci?

Opinie naszych uczniów i ich opiekunów

Pozostałe kursy:

Otoczenie ma znaczenie, dlatego nasze zajęcia odbywają się w salach specjalnie przygotowanych do komfortowej nauki w przyjaznych warunkach.

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku można zapisać dziecko na zajęcia?

Zajęcia prowadzimy dla dzieci już od 3 roku życia! 🙂 Lekcje na każdym etapie są dostosowywane do umiejętności i wieku dzieci.

Wystarczy w wygodny sposób wypełnić formularz, a oddzwonimy najszybciej, jak to będzie możliwe 🙂 Jesteśmy też do dyspozycji telefonicznie (517 955 550) i mailowo (biuro@mrrabbit.pl)

Pierwsze zajęcia są zawsze niezobowiązujące i po nich finalnie można zdecydować o rozpoczęciu kursu. Po pierwszej lekcji będziemy się kontaktować telefonicznie, by omówić przebieg zajęć i dopasowanie do grupy.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci w klasach 1-3 szkoły podstawowej zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Dzieci od 4 klasy szkoły podstawowej i młodzież w zależności od potrzeb i dyspozycyjności czasowej mogą pozostać przy jednych zajęciach tygodniowo lub zwiększyć częstotliwość zajęć do dwóch spotkań w tygodniu.

Grupy liczą maksymalnie 6 osób, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia i naukę w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Każdą nieobecność można odrobić w odpowiednio dobranej grupie. Aby umówić termin, wystarczy skontaktować się z sekretariatem.

Od ceny regularnej przysługują zniżki dla rodzeństwa (na drugie, niższe czesne) oraz dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny (na każde dziecko).

Oczywiście, w salach przygotowane są miejsca, gdzie Rodzic może zobaczyć, jak wyglądają nasze zajęcia lub wesprzeć swoją obecnością dziecko, jeśli nie jest jeszcze gotowe samo zostać w sali.

Oczywiście, na życzenie rodzica przygotowujemy kompleksową informację, którą przekazuje bezpośrednio nasza dyrektorka metodyczna po szczegółowej analizie postępów dziecka z lektorką prowadzącą. Informacja może mieć zarówno formę rozmowy, jak i pisemnej opinii.

Rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie, dlatego w każdym miesiącu można zrezygnować z kursu. Wszystkie szczegóły znajdują się w umowie dotyczącej kursu, a na każde pytanie odpowiemy w sekretariacie.

Zapisz dziecko
na niezobowiązującą lekcję
w wybranej lokalizacji!

Możesz sprawdzić nasze metody,
lokalizację, dostępne terminy i dopiero
po pierwszym spotkaniu zdecydować o
dalszym kursie.

Masz pytania? Odzwonimy!