fbpx

Sprawdź szczegóły >

Strona główna > Kursy

Kursy

RABBIT TEENS

(od 4 klasy SP wzwyż)

Kurs języka angielskiego w MR. RABBIT dla dzieci i młodzieży

Dlaczego kurs angielskiego dla nastolatków w MR. RABBIT będzie najlepszym wyborem? 

Czas przeformułować tradycyjne spojrzenie na naukę angielskiego – skuteczny angielski dla nastolatków musi być fajny!

Dlatego nie wkuwamy długich list słówek czy regułek gramatycznych na pamięć, a stawiamy przede wszystkim na poznanie praktycznego angielskiego. W MR. RABBIT kładziemy nacisk na zastosowanie języka angielskiego w praktyce, co przygotowuje uczniów do realnych sytuacji, zarówno w szkole, jak i poza nią. Zajęcia są tak zaprojektowane, aby angażować i wykorzystywać aktualne zainteresowania młodzieży, takie jak filmy, seriale, książki, muzyka czy gry, co czyni naukę bardziej interesującą i bliską ich codziennym doświadczeniom.

Nasi uczniowie uczą się efektywnej komunikacji oraz rozwijają wszystkie równoległe kompetencje umożliwiające sprawne wykorzystanie języka angielskiego w mowie i piśmie. To daje ogrom możliwości! Od łatwości w dogadaniu się na zagranicznych wakacjach, przez rozwijanie pasji, aż po ułatwienie i uatrakcyjnienie nauki szkolnej. Prowadzimy również grupy przygotowujące się do egzaminu ósmoklasisty.

Zajęcia na tym etapie odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu – to zależy od możliwości czasowych i potrzeb ucznia. Przykładamy dużą wagę do możliwie jak najlepszego wyrównania poziomu w grupach.

Wiek:

uczniowie od 4 klasy szkoły podstawowej wzwyż

Częstotliwość:

Jedno lub dwa 60-minutowe spotkania w tygodniu

Liczebność grupy:

Maksymalnie 6 osób

Kurs języka angielskiego dla nastolatków (od 4 klasy SP) w MR. RABBIT to:

wykorzystywanie szerokiego spektrum nowoczesnych instrumentów, które wspierają efektywne uczenie się

nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacji, co jest kluczowe w praktycznym wykorzystaniu języka angielskiego

opieka metodologiczna oraz kadra wyspecjalizowana w pracy z młodzieżą

materiały dydaktyczne wspierające rozwój umiejętności

przyjazna przestrzeń do komfortowego uczestnictwa w zajęciach

możliwość śledzenia postępów - konsultacje z dyrektorką metodyczną w dowolnym momencie kursu

kompleksowa opieka sekretariatu

możliwość odrabiania zajęć w przypadku nieobecności, co jest ogromnie ważne dla ciągłości postępów

Odkryj, jak nasze unikalne podejście do nauczania
może zmienić postrzeganie języka angielskiego przez Twoje dziecko!Zapraszamy do zapisów na kurs języka angielskiego dla nastolatków w MR. RABBIT, gdzie nauka staje się pasjonującą przygodą, a nie tylko obowiązkiem szkolnym.

Ile kosztuje efektywny kurs języka angielskiego dla dzieci?

Opinie naszych uczniów i ich opiekunów

Pozostałe kursy:

Otoczenie ma znaczenie, dlatego nasze zajęcia odbywają się w salach specjalnie przygotowanych do komfortowej nauki w przyjaznych warunkach.

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku można zapisać dziecko na zajęcia?

Zajęcia prowadzimy dla dzieci już od 3 roku życia! 🙂 Lekcje na każdym etapie są dostosowywane do umiejętności i wieku dzieci.

Wystarczy w wygodny sposób wypełnić formularz, a oddzwonimy najszybciej, jak to będzie możliwe 🙂 Jesteśmy też do dyspozycji telefonicznie (517 955 550) i mailowo (biuro@mrrabbit.pl)

Pierwsze zajęcia są zawsze niezobowiązujące i po nich finalnie można zdecydować o rozpoczęciu kursu. Po pierwszej lekcji będziemy się kontaktować telefonicznie, by omówić przebieg zajęć i dopasowanie do grupy.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci w klasach 1-3 szkoły podstawowej zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Dzieci od 4 klasy szkoły podstawowej i młodzież w zależności od potrzeb i dyspozycyjności czasowej mogą pozostać przy jednych zajęciach tygodniowo lub zwiększyć częstotliwość zajęć do dwóch spotkań w tygodniu.

Grupy liczą maksymalnie 6 osób, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia i naukę w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Każdą nieobecność można odrobić w odpowiednio dobranej grupie. Aby umówić termin, wystarczy skontaktować się z sekretariatem.

Od ceny regularnej przysługują zniżki dla rodzeństwa (na drugie, niższe czesne) oraz dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny (na każde dziecko).

Oczywiście, w salach przygotowane są miejsca, gdzie Rodzic może zobaczyć, jak wyglądają nasze zajęcia lub wesprzeć swoją obecnością dziecko, jeśli nie jest jeszcze gotowe samo zostać w sali.

Oczywiście, na życzenie rodzica przygotowujemy kompleksową informację, którą przekazuje bezpośrednio nasza dyrektorka metodyczna po szczegółowej analizie postępów dziecka z lektorką prowadzącą. Informacja może mieć zarówno formę rozmowy, jak i pisemnej opinii.

Rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie, dlatego w każdym miesiącu można zrezygnować z kursu. Wszystkie szczegóły znajdują się w umowie dotyczącej kursu, a na każde pytanie odpowiemy w sekretariacie.

Zapisz dziecko
na niezobowiązującą lekcję
w wybranej lokalizacji!

Możesz sprawdzić nasze metody,
lokalizację, dostępne terminy i dopiero
po pierwszym spotkaniu zdecydować o
dalszym kursie.

Masz pytania? Odzwonimy!