fbpx

Sprawdź szczegóły >

Strona główna > Współpraca akademicka

Współpraca akademicka

W jaki sposób współpracujemy
z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika
w Toruniu?

MR. RABBIT to oficjalny partner  jednego z najlepszych ośrodków akademickich w Polsce. Aktywnie współpracujemy z Wydziałem Humanistyczny UMK i będącą jego częścią Katedrą Filologii Angielskiej oraz Wydziałem Filozofii i Nauk Społecznych UMK i Instytutem Nauk Pedagogicznych.

Partnerstwo obejmuje m.in. organizację wspólnych przedsięwzięć o charakterze naukowym i dydaktycznym, przygotowanie studentek i studentów do aktywności zawodowej i promocję wspólnych działań. 

Wiele z dzisiejszych studentek i studentów naszych partnerskich Wydziałów to przyszłe nauczycielki i nauczyciele toruńskich szkół i przedszkoli, dlatego jesteśmy szczególnie szczęśliwi, że możemy ich wspierać na drodze ich osobistego rozwoju, jak i rozwoju toruńskiej edukacji językowej  

Współpraca akademicka to dla nas bardzo ważny element działalności również ze względu na nasz własny rozwój. Czujemy ogromną odpowiedzialność za jakość tej współpracy. Każde warsztaty czy szkolenia, które prowadzimy dla studentów, to dla nas duża dawka motywacji do poszukiwania nowych sposobów przekazywania wiedzy. 

Toruńska Pedagogiczna Konferencja Studencka

Od 2022 roku jesteśmy partnerem wspierającym jedną z największych w swoim rodzaju inicjatyw naukowo-metodycznych Pedagogicznej Konferencji Studenckiej organizowanej przez Instytut Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zapisz dziecko
na niezobowiązującą lekcję
w wybranej lokalizacji!

Możesz sprawdzić nasze metody,
lokalizację, dostępne terminy i dopiero
po pierwszym spotkaniu zdecydować o
dalszym kursie.

Masz pytania? Odzwonimy!