EVENTY 2018

POKAZ ASTROFIZYCZNY

Już 10 czerwca odbędzie specjalny event dla wielbicieli spektakularnych eksperymentów i kosmosu 🙂

Wraz z toruńskimi naukowcami zapraszamy na POKAZ ASTROFIZYCZNY, który będzie miał miejsce na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK przy ul. Grudziądzkiej 5 w Toruniu. Tam nasi kursanci doświadczą interaktywnej podróży po Wszechświecie, a także zobaczą efektowne doświadczenia z ciekłym azotem i próżnią, a to wszystko z elementami języka angielskiego.

Kursantów w wieku 7-8 lat zapraszamy na godzinę 11:00, a powyżej 9 lat na godzinę 12:30.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisów można dokonać do 1 czerwca drogą telefoniczną (tel. 517955550), e-mailową (szkola@mrrabbit.pl) lub osobiście w sekretariatach stacjonarnych w Toruniu przy ul. Legionów 22/1 oraz Inowrocławiu przy ul. Poznańskiej 42.

Regulamin Pokazu Astrofizycznego: regulamin UMK 2018

 

II EDYCJA WARSZTATÓW MUZYCZNO-JĘZYKOWYCH

Na naszych młodszych kursantów (w wieku od 3 do 6 lat) czeka równie fascynujące wydarzenie! Zapraszamy na II EDYCJĘ WARSZTATÓW MUZYCZNO-JĘZYKOWYCH. W tą wspaniałą podróż po świecie muzyki i angielskiego ponownie zabierze nas Toruńska Orkiestra Symfoniczna już 16 czerwca o godzinie 10:00 w CKK Jordanki przy Alei Solidarności 3.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisów można dokonać do 8 czerwca drogą telefoniczną (tel. 517955550), e-mailową (szkola@mrrabbit.pl) lub osobiście w sekretariatach stacjonarnych w Toruniu przy ul. Legionów 22/1 oraz Inowrocławiu przy ul. Poznańskiej 42.

Regulamin Warsztatów muzyczno-językowych: regulamin TOS 2018

 

 

Dlaczego organizujemy dodatkowe warsztaty oraz eventy?

Naszą rolą jest nie tylko uczyć  ale również dążyć do rozwijania metod i instrumentów nauki. Nauka angielskiego wymaga zarówno dobrze przygotowanego programu, świetnego lektora, bogatych materiałów, jak również odpowiedniej MOTYWACJI. Dzięki dodatkowym warsztatom, pokazujemy naszym uczyniom, że znajomość angielskiego jest im po prostu potrzebna – nie tylko dla lepszych ocen ale również do zabawy, komunikacji, poznawania świata. Dodatkowe warsztaty i eventy są atrakcyjnym elementem naszych kursów, ale  przede wszystkim są cennym elementem programu nauczania, która pozwala na praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności językowych w pozaszkolnej przestrzeni.


Mieliśmy przyjemność być dwukrotnym organizatorem (w latach 2013-2014) toruńskiej oraz inowrocławskiej edycji  Wielkiego Testu Języka Angielskiego będącego częścią ogólnopolskiej akcji POLSKA ZNA ANGIELSKI.

Mr. Rabbit
Toruń - siedziba główna, biuro i sekretariat: ul. Legionów 22, 87-100. Tel.: 517-955-550, E-mail: szkola@mrrabbit.pl
Inowrocław - oddział i sekretariat: ul. Poznańska 42, 88-110. Tel.: 722-298-999, E-mail: szkola@mrrabbit.pl